طراحی سایت های خبری

فعالیت گسترده تیم نورما در حوزه تولید و مشاوره سیستم‌های خبری است، امروزه سیستم‌های خبری و مدیریت محتوای مختلفی وجود دارد ولی تیم نورما مدعی این است که دارای بهترین سیستم خبری با امکانات فراوان و بروزترین تکنولوژی‌ها و پشتیبانی عالی است. ما امید داریم تا بتوانیم یاری رسان شما در تمامی مراحل ساخت یک سیستم خبری حرفه‌ایی، ساده و زیبا باشیم.

طراحی نرم افزارهای موبایل

طراحی نرم‌افزارهای موبایل به همراه بروزترین و حرفه‌ایی ترین تکنولوژی های دنیای وب و موبایل به گونه‌ایی که نرم‌افزار این قابلیت را دارا باشد تا بتواند بر روی هر سخت‌افزاری اعم از موبایل و تبلت با هر نوع سیستم عاملی قابل اجرا باشد.

ما با خلاقیت و سیستم پیشرفته ای که داریم برای شما بهترین سایت ها را از لحاظ زیبایی شناسی طراحی میکنیم و برای رسیدن به هدفمان راه حل هایی زیبا داریم

خبرنگار مجازی

خبرنگار مجازی تیم نورما، امکانی است در سیستم خبری که وظیفه آن پرکردن کارتابل خبری سایت شما به‌طور اتوماتیک از اخبار روز است،به گونه‌ایی که اخبار، بر اساس منابع، سرویس و کلمات کلیدی که شما تعیین می‌کنید. جمع آوری می‌شود. همچنین خبرنگار مجازی نورما را می‌توانید جدا از سیستم خبری نورما از طریق واسطه نرم‌افزاری نورما در اختیار داشه باشید.

مشاوره

مشاوره و ارائه‌ راه حل‌هایی در زمینه‌های نرم‌افزارهای تحت وب، ساخت برنامه‌های موبایل‌ ، بهینه‌ سازی موتورهای جستجو، امنیت وب، تهیه و نگه‌داری سرور، تأمین محتوا، بازاریابی، تبلیغات و جذب بازدیدکننده

درباره نورما

بیش از بیست سال تجربه ترکیبی از رسانه و فناوری، گروه بزرگ رسانه ای آریا را در مسیر همگانی سازی فناوری بویژه در حوزه رسانه حمایت میکند. در همین راستا، پروژه های گسترش فناوری به تولید برندهای «نورما» و «واقعیت افزوده دیدار» انجامیده است، با ما همراه باشید تا دایره مخاطبان شما را گسترش دهیم.

بیشتر بدانید
گروه نرم افزاری نورما